O inwestycji

Ratyń ul. Gromadzka

Oferujemy Państwu domy w zabudowie dwurodzinnej z działkami w promocyjnych cenach zlokalizowane we Wrocławiu na „Osiedlu Ratyń” przy ul. Gromadzkiej. Inwestycja składa się z 25 domów dwurodzinnych (50 lokali mieszkalnych) i 1 jednorodzinnego usytuowanego pod lasem z przestronna działką. Domy budowane są w wysokim standardzie, najnowszych technologiach z najwyższej jakości materiałów.

Dużą zaletą „Osiedla Ratyń” jest jego położenie z dala od miejskiego zgiełku w otoczeniu niezwykle zacisznej i urokliwej okolicy. Jej obszar idealnie nadaje się zarówno na odprężający spacer, jak i uprawianie wszelkiego rodzaju sportów, a to wszystko w otoczeniu natury Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy. Dodatkowo usytuowanie osiedla zapewnia dogodny dostęp do wszystkich ważnych punktów miasta: korzystając z komunikacji miejskiej usytuowany bezpośrednio przy osiedlu lub samochodu czas dojazdu: Autostradowa Obwodnica Wrocławia- 5min., dojazd do centrum Rynek Główny- 15 min, dojazd do Parku Handlowego Bielany- 20 min.

    

Doskonałe położenie

Kameralne osiedle

Nowoczesna architektura

Bezpieczne osiedle

Lokale mieszkalne z własnym ogródkiem i garażem

powierzchnia 100 m2 i 113 m2

Oferujemy lokale mieszkalne w zabudowie dwurodzinnej o powierzchni od 100m2  z garażem i działką w stanie deweloperskim. Na parterze znajduje się przestronny salon z aneksem kuchenny o powierzchni 25m2 i wyjściem na taras. Salon jest wyposażony w instalacje kominową gotową do podłączenia kominka. Dodatkowo na parterze znajduje się łazienka dla gości, spiżarnia i garaż o powierzchni 16m2. Na piętrze ulokowane zostały trzy przestronne pokoje i łazienka z oknem oraz poddasze strychowe.  

Osiedle i oklolica

Osiedle Ratyń ul. Gromadzka

Oferujemy Państwu lokale mieszkalne z garażem w zabudowie szeregowej z działką w promocyjnych cenach, położone w spokojnej i malowniczej okolicy Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy, blisko terenów zielonych. Dogodny dostęp do wszystkich ważnych punktów miasta, szybki dojazd do centrum (Rynek Główny - 15 min), 7 min do Portu Lotniczego Wrocław-Starachowice, 30 min drogi do Parku Handlowego Bielany.

Własny ogródek i garaż

ulica wyłożona kostką brukową

Działka jest uzbrojona w przyłącza wodno-kanalizacyjne, prąd, gaz, ogrodzona płotem panelowym i wyłożoną kostką na podjeździe. Z tyłu domu znajduje się działka, gdzie będzie można spędzić niezapomniane chwile ze znajomymi przy grillu. Dojazd do domu będzie się odbywał przez wykostkowaną ulicę z chodnikami i oświetleniem. 

Mieszkanie dla młodych MDM

Dopłata do programu!!!

Program „Mieszkanie dla młodych” skierowany jest do małżeństw oraz osób samotnych (singli) do 35 roku życia. Ograniczenie wieku w przypadku małżeństw dotyczy tylko jednego z małżonków, co oznacza że drugi z nich może być starszy. Warunkiem jest zakup pierwszego mieszkania, czyli dopłatami nie zostaną objęte osoby, które są właścicielami budynku mieszkalnego jednorodzinnego lub lokalu mieszkalnego.

Mieszkania na sprzedaż

Wyszukiwarka 3D

Etap budowy Numeracja budynków Dostępność
I ETAP Budynki 1-4 INWESTYCJA
SPRZEDANA
II ETAP Budynki 6-9 INWESTYCJA
SPRZEDANA
III ETAP Budynki 10-13 WOLNE
3 LOKALE
IV ETAP Budynki 14 26 INWESTYCJA
W PRZYGOTOWANIU