O inwestycji

 

Os. Dębowe, ul. Karola Szymanowskiego

Firma DŚ Development jest spółką powiązaną kapitałowo z firmą Śmigielski Group, która działa na rynku od 1994 roku. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów z Lubina, rozpoczyna inwestycję - Osiedle domów w zabudowie szeregowej na Starym Lubinie, w rewelacyjnej lokalizacji: w sąsiedztwie domu handlowego Real, stacji paliw BP, szkoły, kościoła, z bardzo dogodnym dojazdem przez nowo powstałą obwodnicę Lubina.
Szeroka oferta nowo powstających domów skierowana jest zarówno dla osób szukających domu z garażem i ogrodem w spokojnej lokalizacji, jak również dla ludzi młodych szukających lokalu mieszkalnego (bezszynszowego) z działką, chcących skorzystać z wchodzącego w 2014 roku programu rządowego dofinansowującego kredyt zaciągniety na jego zakup.

Osiedle budowane jest w wysokim standardzie, z pełną infrastrukturą taką jak: droga dojazdowa z kostki, chodniki, podjazdy do garażu i wejścia do domu, ogrodzenia z płotu panelowego oddzielające poszczególne działki.

Na nowym osiedlu wybudowanych zostanie 30 domów (60 lokali mieszkalnych) z garażami i działkami oraz 20 apartamentów - w tym 10 apartamentów z działką oraz garażem. Inwestycja jest realizowana w pięciu etapach i trzech standardach wykończenia.  Rozpoczęcie sprzedaży  inwestycji to luty 2012r. Zakończono III etapy budowy. 100 osób  zostało szczęśliwymi posiadaczami własnego domu.

 

Doskonałe położenie

Kameralne osiedle

Nowoczesna architektura

Bezpieczne osiedle

Lokale mieszkalne

powierzchnia od 102m2

 

W VI- ostatnim etapie budowy Osiedl Dębowego oferujemy 6 lokali mieszkalnych o powierzchni ok. 102m2. Lokale sprzedawane są w dwóch standardach wykończenia: surowym zamkniętym oraz deweloperskim. Ostatni lokal 27B posiada większą niż inne lokale działkę o powierzchni 268m2.

Osiedle i oklolica

Osiedle Dębowe ul. Szymanowskiego

Oferujemy Państwu lokale mieszkalne z garażem w zabudowie szeregowej z działką w promocyjnych cenach na nowo powstającym Osiedlu Dębowym w Lubinie (Stary Lubin) przy ul. Szymanowskiego. Budowane w wysokim standardzie, najnowszych technologiach z najwyższej jakości materiałów. Idealna lokalizacja dzięki znajdującym się w sąsiedztwie szkoła, kościół, hipermarket Real, stacja paliw.

Własny ogródek i garaż

ulica wyłożona kostką brukową

Działka uzbrojona w przyłącza wodno-kanalizacyjne, prąd, gaz, ogrodzona z kostką na podjeździe, wejściu do domu oraz wykostkowaną drogą dojazdową z chodnikami i oświetleniem LED.

Mieszkanie dla młodych

Dopłata do programu MDM

 

Program „Mieszkanie dla młodych” skierowany jest do małżeństw oraz osób samotnych (singli) do 35 roku życia. Ograniczenie wieku w przypadku małżeństw dotyczy tylko jednego z małżonków, co oznacza że drugi z nich może być starszy. Warunkiem jest zakup pierwszego mieszkania, czyli dopłatami nie zostaną objęte osoby, które są właścicielami budynku mieszkalnego jednorodzinnego lub lokalu mieszkalnego.


Mieszkania

z garażem i ogródkiem

107 m2

Powierzchnia domu

349 999,00 zł

Cena netto bez działki

399 999,00 zł

Cena netto z działką

Domy w zabudowie szeregowej z garażami: 101,53 m2 (107,35 m2 pow. podłogi) parter z poddaszem w stanie do wykończenia wewnątrz z działką 150m2. Działka uzbrojona w przyłącza wodno-kanalizacyjne, prąd, gaz, ogrodzona z kostką na podjeździe, wejście do domu oraz wykostkowaną drogą dojazdową z chodnikami i oświetleniem LED.

Dodatkowo w gratisie po wpłaceniu całej kwoty za stan deweloperski: ogrodzenie zgodnie ze standardem przyjętym na osiedlu, kostka na podjeździe do garażu i wejściu do domu zgodnie ze standardem przyjętym na osiedlu, studnie do wody deszczowej. Możliwość wykończenia domu pod klucz do indywidualnego ustalenia.

Do cen należy dodać podatek vat 8%.

ogrod

OGRÓD

garaz

GARAŻ

miejsce-postojowe

MIEJSCE POSTOJOWE


Mieszkania

z garażem lub miejscem postojowym

75 m2

Powierzchnia domu

279 999,00 zł

Cena netto z działką

279 999,00 zł

Cena z miejscem postojowym i poddaszem

Apartamenty w zabudowie szeregowej z garażem i działką: 73,93m2 (75,79m2 pow. podłogi) parter w stanie deweloperskim z garażem i działką. Działka uzbrojona w przyłącza wodno-kanalizacyjne, prąd, gaz, ogrodzona z kostką na podjeździe, z chodnikami i oświetleniem LED. Piętro z balkonem i miejscem postojowym o powierzchni 75 m2 (80,82 m2 powierzchni podłogi) oraz poddasze strychowe o pow. 48,45 m2.

Dodatkowo w gratisie po wpłaceniu całej kwoty za stan deweloperski: ogrodzenie zgodnie ze standardem przyjętym na osiedlu, kostka na podjeździe do garażu i wejściu do domu zgodnie ze standardem przyjętym na osiedlu, studnie do wody deszczowej. Możliwość wykończenia domu pod klucz do indywidualnego ustalenia.

Do cen należy dodać podatek vat 8%.

ogrod

TARAS

garaz

GARAŻ

miejsce-postojowe

MIEJSCE POSTOJOWE

klimatyzacja

KLIMA

Domy na sprzedaż - etapy budowy

Wyszukiwarka 3D

Etap budowy Numeracja budynków Dostępność
I ETAP Budynki 1-12 INWESTYCJA SPRZEDANA
II ETAP Budynki 13-16 INWESTYCJA SPRZEDANA
III ETAP Budynki 17-20 INWESTYCJA SPRZEDANA
IV ETAP Budynki 1-10 INWESTYCJA SPRZEDANA
V ETAP Budynki 21-24 INWESTYCJA SPRZEDANA
VI ETAP Budynki 25-27 INWESTYCJA SPRZEDANA