Os. Małomice, ul. Małomicka Lubin

Firma DŚ Development kontynuując ideę budowy mieszkań bezczynszowych w spokojnej okolicy rozpoczyna nową inwestycję - Osiedle lokali mieszkalnych w zabudowie wielorodzinnej.

Szeroka oferta nowo powstających mieszkań skierowana jest dla osób szukających bezczynszowego mieszkania z ogrodem lub balkonem w spokojnej lokalizacji. Osiedle budowane jest w wysokim standardzie, z pełną infrastrukturą taką jak: droga dojazdowa z kostki, chodniki. Spokojna okolica i doskonałe połączenie komunikacyjne do centrum Lubina. Nie zabraknie również czegoś dla najmłodszych mieszkańców- w centrum osiedla powstanie nowoczesny plac zabaw.

Obecnie budujemy ostatni 10 budynek inwestycji. W sprzedaży ostatnie lokale mieszkalne oraz jeden lokal usługowy! Lokal o pow. 98,96 m² znajduje się w ostatnim budynku Osiedla Bloków na Małomickiej (budynek nr 10).

 

Doskonałe położenie

Idealne połączenie komunikacyjne

Nowoczesna architektura

Bezpieczne osiedle

Lokale mieszkalne

powierzchnia od 36 do 70 m2

 

Oferujemy lokale mieszkalne w zabudowie wielorodzinnej. Mieszkania zostały usytuowane na parterze - z ogródkiem w stanie deweloperskim+ oraz na piętrze  z balkonem.

malomice lubin

Lokal usługowy

Osiedle Małomice, ul. Małomicka Lubin

 

W ostatnim budynku Osiedla Bloków na Małomickiej (nr 10) oferujemy dodatkową powierzchnię pod Lokal Usługowy. Może to być sklep, restauracja, kawiarnia lub biuro. Lokal o pow. 98,96 m². Cena za lokal 781 784 zł (7900zł/m²).

Własny ogródek

ulica wyłożona kostką brukową

 

Działka uzbrojona w przyłącza wodno-kanalizacyjne, prąd, gaz, ogrodzona z kostką na podjeździe, wejściu do budynku oraz wykostkowaną drogą dojazdową z chodnikami.

lubin malomice blok mieszkania na sprzedaz
lubin malomice blok mieszkania na sprzedaz

Osiedle i oklolica

Osiedle Małomice, ul. Małomicka Lubin

 

Serdecznie zapraszamy Państwa na niezobowiązujące spotkanie z naszym doradcą, który przedstawi szczegółowo ofertę i odpowie na wszystkie pytania. Sprzedaliśmy już VII etapów inwestycji - w sprzedaży ostatnie lokale w bud. 5, 6 i 10.

Mieszkania na sprzedaż - etapy budowy

Etap budowy Numeracja budynków Dostępność
I ETAP Budynek 1 INWESTYCJA SPRZEDANA
II ETAP Budynek 2 INWESTYCJA SPRZEDANA
III ETAP Budynek 3 INWESTYCJA SPRZEDANA
IV ETAP Budynek 4 INWESTYCJA SPRZEDANA
V ETAP Budynek 9 INWESTYCJA SPRZEDANA
VI ETAP Budynek 8 INWESTYCJA SPRZEDANA
VII ETAP Budynek 7 INWESTYCJA SPRZEDANA
VIII ETAP - zobacz Budynek 6 INWESTYCJA SPRZEDANA
IX ETAP - zobacz Budynek 5 INWESTYCJA SPRZEDANA
X ETAP - zobacz Budynek 10 WOLNY OSTATNI LOKAL

 

 

Formularz kontaktowy

Na podstawie art. 172 ustawy z dnia 16 lipca 2014r. Prawo telekomunikacyjne (tj. z dnia 15 września 2017 r., Dz.U. z 2017 r. poz. 1907)) wyrażam zgodę (którą mogę cofnąć w każdym czasie bez dodatkowych opłat) na używanie następujących telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących- numeru telefonu podanego przeze mnie w formularzu w celu prowadzenia marketingu bezpośredniego przez Dś Development „Własne m“ Sp. z o.o. Osiedle Dębowe 2 sp.k. z siedzibą w Lesznie (kod pocztowy 64-100), przy ul, Dąbrowskiego 7 NIP:697-231-90-63, REGON:363012677
Na podstawie art. 10 ust. 2 ustawy z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (tj. z dnia 9 czerwca 2017 r., Dz.U. z 2017 r. poz. 1219) wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowej, dotyczącej produktów i usług oferowanych przez Dś Development „Własne m“ Sp. z o.o. Osiedle Dębowe 2 sp.k. z siedzibą w Lesznie (kod pocztowy 64-100), przy ul, Dąbrowskiego 7 NIP:697-231-90-63, REGON:363012677, za pomocą następujących środków komunikacji elektronicznej podanych w formularzu rejestracyjnym: adresu e-mail oraz numeru telefonu.
Zapoznałam/ zapoznałem się z obowiązkiem informacyjnym oraz wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danch osobowych, podanych przeze mnie dobrowolnie w formularzu kontaktowym, przez administratora danych osobowych - Dś Development „Własne m“ Sp. z o.o. Osiedle Dębowe 2 sp.k. z siedzibą w Lesznie (kod pocztowy 64-100), przy ul, Dąbrowskiego 7 NIP:697-231-90-63, REGON:363012677 w celu nawiązania kontaktu oraz udzielenia mi odpowiedzi na wiadomość przesłaną za pośrednictwem formularza.