O inwestycji

 

Os. Małomice, ul. Małomicka Lubin

Firma DŚ Development kontynuując ideę budowy mieszkań bezczynszowych w spokojnej okolicy rozpoczyna nową inwestycję - Osiedle lokali mieszkalnych w zabudowie wielorodzinnej.

Szeroka oferta nowo powstających mieszkań skierowana jest dla osób szukających bezczynszowego mieszkania z ogrodem lub balkonem w spokojnej lokalizacji. Osiedle budowane jest w wysokim standardzie, z pełną infrastrukturą taką jak: droga dojazdowa z kostki, chodniki. Spokojna okolica i doskonałe połączenie komunikacyjne do centrum Lubina. Nie zabraknie również czegoś dla najmłodszych mieszkańców- w centrum osiedla powstanie nowoczesny plac zabaw.

Na nowym osiedlu wybudowanych zostanie 72 lokali mieszkalnych. Inwestycja jest realizowana w ośmiu etapach. Rozpoczęcie sprzedaży  inwestycji to lipiec 2017r. Każde mieszkanie budowane jest w standardzie deweloperskim + ! 

 

Mieszkania bezczynszowe? Osiedle Małomice w Lubinie to coś dla Ciebie!

Doskonałe położenie

Idealne połączenie komunikacyjne

Nowoczesna architektura

Bezpieczne osiedle

Lokale mieszkalne

powierzchnia od 36 do 70 m2

 

Oferujemy lokale mieszkalne w zabudowie wielorodzinnej. Mieszkania zostały usytuowane na parterze - z ogródkiem w stanie deweloperskim+ oraz na piętrze  z balkonem. Wszystkie lokale posiadają miejsca postojowe.

Osiedle i oklolica

Osiedle Małomice, ul. Małomicka Lubin

Serdecznie zapraszamy Państwa na niezobowiązujące spotkanie z naszym doradcą, który przedstawi szczegółowo ofertę i odpowie na wszystkie pytania.

Własny ogródek i miejsce postojowe

ulica wyłożona kostką brukową

Działka uzbrojona w przyłącza wodno-kanalizacyjne, prąd, gaz, ogrodzona z kostką na podjeździe, wejściu do budynku oraz wykostkowaną drogą dojazdową z chodnikami.


Mieszkania

z ogródkiem i tarasem na parterze

Powierzchnie mieszkań  36 -59 m2

Ceny  od 169 999,00 zł


Mieszkania

z balkonem na piętrze i poddaszu

Powierzchnie mieszkań 36 - 70 m2

Ceny od 159 000,00 zł

Mieszkania na sprzedaż - etapy budowy

Wyszukiwarka 3D

Etap budowy Numeracja budynków Dostępność
I ETAP Budynek 1 WOLNE 2 LOKALE
II ETAP Budynek 2 WOLNYCH 7 LOKALI
III ETAP Budynek 3 INWESTYCJA W PRZYGOTOWANIU
IV ETAP Budynek 4 INWESTYCJA W PRZYGOTOWANIU