5 lat istnienia DS Develompent

5 lecie jublieusz ds development

Do dzielenia się radością z okazji jubileuszy zaproszono przedstawicieli przedsiębiorstw współpracujących ze spółkami Śmigielski Group i DŚ Development, pracowników, przyjaciół oraz ich rodziny. Była to okazja, by wspólnie cieszyć się dokonaniami minionych lat, a także zintegrować się.

– Naprawdę nie wierzę, że ten czas tak szybko minął – przyznał Leszek Śmigielski, prezes Śmigielski Group. Decyzja o powstaniu firmy wiązała się: – Z rezygnacją z teoretycznie bezpiecznego etatu. Podejmowałem ją dwa, trzy lata, ostatecznie zapadła 20 kwietnia 1994 roku.

Firma Śmigielski Group to firma developerska budująca domy nie tylko w Lesznie i regionie, ale wychodząca jeszcze dalej. Pięć lat temu, L. Śmigielski i Tomasz Dominiak stworzyli DŚ Development, spółka również buduje domy.

Nasza firma jest młoda, ale myślę, że się dynamicznie rozwija. To jest składowa dwóch rzeczy: Leszka, który jest bardzo spokojny i ostrożny w biznesie, ale ma też ogromną wiedzę i doświadczenie developerskie oraz mojej osoby, który lubię ryzyko i nie boję się go podejmować oraz mam intuicję. To powoduje, że idziemy w dobrym kierunku – mówił Tomasz Dominiak, współwłaściciel DŚ Development.

To co cieszy to fakt, że realizujemy marzenia ludzi – dodał Radosław Śmigielski.

REKLAMA

L. Śmigielski i T. Dominiak dziękowali firmom, bankom, kadrze spółek za dobrze układającą się pracę. Dziękowali również swoim żonom, które są dużym wsparciem. Jubileusze były obchodzone na Ranczo Smyczyna. Impreza była w charakterze country.

Źródło: leszno24.pl