Czas na grilla we własnym ogródku!

Słoneczko przyjemnie grzeje, więc chyba nie ma takiej osoby, która nie marzy o spotkaniu przy grillu we własnym ogrodzie w towarzystwie rodziny i przyjaciół. W końcu jest to możliwe! DŚ Development oferuje domy w zabudowie szeregowej z ogródkiem na Osiedlu Dębowym przy ul. Szymanowskiego w Lubinie.

Dom to miejsce, gdzie spędzamy wiele czasu, to nasze gniazdko, o które dbamy i czujemy się w nim najlepiej. Dobrze jeśli mamy własny kąt, ale o wiele lepiej, jeśli staniemy się posiadaczem dom w przepięknej, spokojnej okolicy w bliskim sąsiedztwie centrum miasta!

dom jednorodzinny lubin

Optymalna powierzchnia, komfortowy rozkład pomieszczeń, wykonane z materiałów wysokiej jakości i ekonomiczne w utrzymaniu – takie są właśnie domy na Osiedlu Dębowym w Lubinie. Poprzednie okazały się tak dużym sukcesem, że szybko znalazły swoich szczęśliwych nabywców. W piątym etapie inwestycji zostały już ostatnie wolne lokale!

Przeprowadziłam się z mieszkania w bloku i czuję ogromną różnicę – mówi jedna  z mieszkanek osiedla. Cena była tak atrakcyjna, że nie trzeba było dopłacać dużych pieniędzy żeby mieszkać we własnym domu z ogródkiem. Układ pomieszczeń jest bardzo dobry: 3 pokoje, garderoba i łazienka na piętrze, a na parterze: aneks kuchenny z salonem, garaż i toaleta. Miesięczne opłaty za media, czyli ogrzewanie gazowe, prąd, wodę i śmieci to maksymalnie 350 złotych. Latem jest jeszcze mniej, ponieważ piec ma termostat i sam się wyłącza po osiągnięciu wybranej temperatury jaką mamy w domu. Nie dochodzi do tego opłata do Spółdzielni, która jest dużym dodatkowym  kosztem mieszkania w bloku.

Nasz aktualna oferta zakłada komfortowe powierzchnie użytkowe – teraz do Twojej dyspozycji jest aż 107 m2 powierzchni użytkowej.

dom jednorodzinny lubin

dom jednorodzinny lubin

 

Budynki wykonane są z najlepszej jakości materiałów. Ściany konstrukcyjne zewnętrzne są wykonane z pustaka ceramicznego (grubość 24 cm) z ociepleniem ze styropianu (15 cm). Dach pokryty jest dachówka ceramiczną. Każdy dom posiada wkład kominowy umożliwiający podłączenie kominka. Ogrzewanie jest gazowe, dzięki czemu domownicy mają pełną kontrolę nad wydatkami.

Dodatkowo każdy lokator otrzyma wyłożony kostką podjazd do domu, ogrodzenie panelowe, wyłożoną kostką ulicę wraz z chodnikami i oświetleniem ulicznym w technologii LED. Trzeba powiedzieć, że jest to jedyne oświetlone osiedle w tej okolicy i to wszystko wykonaliśmy na swój koszt dla lepszego komfortu mieszkańców osiedla.

domy jednorodzinne lubin

Nie czekaj więc dłużej, tylko zadzwoń pod numer telefonu 510 148 210 w celu umówienia spotkania.

Znajomi też już czekają, żeby wpaść do Ciebie na grilla!