Zamieszkaj z zielonej strony Wrocławia

Smog, miejskie hałasy, nieustające szybkie tempo życia – z tym najczęściej wiąże się mieszkanie w dużym mieście. Te zewnętrzne czynniki powodują, że z czasem czujemy się rozdrażnieni, sfrustrowani i bardziej podatni na stres, dopada nas bezsenność i spada jakość naszego życia. A co gdyby można było pogodzić życie w wielkim mieście z korzyściami, jakie daje mieszkanie w zacisznej miejscowości? Osiedle Ratyń może być odpowiedzią.

osiedle ratyń

Niezmącona cisza i relaks

Park Krajobrazowy Doliny Bystrzycy to miejsce bogate w zachwycające widoki, pełne zieleni zakątki i ścieżki idealne do regenerujących spacerów po ciężkim dniu w pracy. To także doskonałe miejsce dla sportowców – biegaczy, miłośników Nordic Walking czy jazdy na rowerze. Świetnie odnajdą się tutaj także rodzice, szukający urokliwej okolicy do wychowywania dzieci, z daleka od miejskiego zgiełku. To właśnie w tym rejonie powstaje Osiedle Ratyń, na którym powstanie 25 domów dwurodzinnych, mieszczących 50 lokali mieszkalnych oraz 1 jednorodzinnego budynku z przestronną działką, usytuowanego tuż pod lasem.

osiedle ratyń

Blisko do centrum

Wizja spokojnego życia do Ciebie przemawia, ale nadal chcesz się cieszyć korzyściami, jakie niesie mieszkanie w mieście – dostępem do kultury oraz bliskością najważniejszych punktów Wrocławia? Dzięki Autostradowej Obwodnicy Wrocławia, znajdującej się ok. 5 minut drogi samochodem od Osiedla Ratyń dostaniesz się do centrum w zaledwie 15 minut!

osiedle ratyń

Dom w cenie mieszkania

Jakie jeszcze korzyści zyskasz, decydując się na mieszkanie na osiedlu przy ul. Gromadzkiej? Dom z garażem i działką w cenie mieszkania w centrum miasta! Dom o powierzchni 100 m2 może być Twój już za 432 000 zł, a dom o metrażu 113 m2 – za jedyne 464 400 zł. Oprócz własnego lokum otrzymasz więc możliwość zapraszania bliskich na niedzielnego grilla na świeżym powietrzu, a zimą – dzięki instalacji kominowej – na stworzenie niezwykle odprężającego nastroju do wieczornego relaksu przy książce.