Inwestycja w Lubinie

W lipcu 2017 roku rozpoczęliśmy budowę 72 lokali mieszkalnych w ramach inwestycji realizowanej w ośmiu etapach w Lubinie przy ul. Małomickiej. Na dzień dzisiejszy wybudowaliśmy już 4 z 10 planowanych budynków i rozpoczęliśmy prace budowlane kolejnych dwóch budynkach. Jeden jest na etapie zakończonych prac fundamentowych, natomiast na drugim zakończyliśmy już mury parteru i szykujemy się do wylewania stropów pierwszego piętra – będzie to jeden z największych budynków, posiadający aż 15 mieszkań.

Pierwsze lokale zostały oddane do użytku na wiosna 2019 roku (budynki 1, 2 i 3). Lada dzień będziemy przykazywali klucze do mieszkań budynku oznaczonego jako nr 4. Pomimo zaistniałej sytuacji panującej w naszym kraju ze względu na COVID-19, prace na tym budynku zostały ukończone jeszcze przed planowanym terminem.

Posiadamy w sprzedaży lokale zarówno z ogrodami, jak i dodatkowymi powierzchniami strychowymi, każdy lokal posiada swoje miejsce postojowe. Każde mieszkanie budowane jest w standardzie deweloperskim + !

Szczegółowe informacje o inwestycji znajdziesz na naszej stronie: kliknij tutaj

Zobacz galerię zdjęć prezentującą aktualny etap prac (kliknij w zdjęcie aby je powiększyć):