Jak uniknąć zbędnych formalności przy zakupie domu?

Wybudowanie domu wymaga ogromnych nakładów czasowych i finansowych, a także rozległej wiedzy merytorycznej, niezbędnej na etapie projektowania i starania się o pozwolenie na budowę, jak i w późniejszym okresie, kiedy konieczne jest zgranie pracy wielu fachowców, dopasowanie działki i jej uzbrojenie. Wszystkie te formalności powodują, że czas od decyzji o wybudowaniu domu do faktycznego rozpoczęcia prac może trwać nawet półtora roku.

Deweloper na ratunek

Co zrobić, aby ominąć cały ten proces i cieszyć się z faktu, że właśnie powstaje nasz przyszły dom marzeń? Najlepszy sposób to skorzystanie z wiedzy i doświadczenia biura, zajmującego się budową i sprzedażą budynków mieszkalnych. Firma DŚ Development ma już w tym zakresie 10 lat doświadczenia. W tym czasie oddaliśmy do użytku 300 segmentów, w pełni funkcjonalnych i wykonanych z najwyższej jakości materiałów i przy użyciu nowoczesnych technologii.

budowa domu

Pod stałą kontrolą

Kupując dom za pośrednictwem DŚ Development każdy Klient ma możliwość doglądania prac. W każdej chwili może się skontaktować z przedstawicielem biura i otrzymać rzetelną informację o etapie realizacji inwestycji, może także przyjechać na plac budowy, porozmawiać z fachowcami i zweryfikować postęp prac. Nie musi przeżywać stresu, związanego z pilnowaniem fachowców czy sprawdzaniem ich efektywności.

budowa domu

Sprawny zakup, wygodna sprzedaż

To także dobry moment, aby pomyśleć o formalnościach, związanych ze sprzedażą dotychczasowego lokum. DŚ Development oferuje kompleksową obsługę Klienta, obejmującą także doradztwo i pośrednictwo w zakresie sprzedaży mieszkania. Sprzedający zyska dzięki temu czas na planowanie aranżacji wnętrz, podczas gdy nasz pracownik rozpocznie proces poszukiwania nowego nabywcy, dopełni formalności i wynegocjuje najbardziej dogodną cenę.

Jakie jeszcze korzyści zyskują nasi Klienci? Mówi Leszek Śmigielski, właściciel biura DŚ Development: