Osiedle Dębowe – ostatnie domy na sprzedaż!

Szukasz pomysłu na świąteczny prezent dla rodziny? Na osiedlu Dębowym w Lubinie zostało jeszcze kilka wolnych lokali mieszkalnych! Przekonaj się, dlaczego to doskonała okazja na spełnienie marzeń o własnym domku z ogrodem i garażem.

Nowe osiedle w Lubinie

Osiedle Dębowe na ul. Karola Szymanowskiego tworzy 80 segmentów mieszkalnych położonych na 15 000 m2 w centrum Lubina. Pierwszy etap składa się z 30 domów (60 mieszkań), zaś drugi z 20 apartamentów. Metraż każdego z nich waha się od 100 do 140 m2. Dlaczego warto wybrać Osiedle Dębowe oferowane przez DŚ Development? Jego ogromnym atutem jest położenie. Osiedle znajduje się w pobliżu drogi S3, obwodnicy Lubina, dużego centrum handlowego oraz stacji benzynowej. Developer przewidział także dodatkowe udogodnienia dla mieszkańców: punkt usługowo-handlowy oraz punkt przedszkolny. W ten sposób mieszkańcy Osiedla Dębowego mogą wszystkie sprawy załatwić blisko domu.

Osiedle Dębowe Lubin DŚ Development mieszkania na sprzedaż

Osiedle Dębowe – Twój nowy dom

Pomysł zbudowania nowoczesnego osiedla bezczynszowych i wysoko jakościowych mieszkań w zabudowie szeregowej pojawił się w 2013 roku, gdy firma DŚ Development nabyła nieuzbrojoną i bez możliwości podłączenia do kanalizacji miejskiej działkę na Starym Lubinie. W ciągu trzech lat teren przemienił się w kameralne osiedle z pełną infrastrukturą. Warto podkreślić, że Osiedle Dębowe to jedyne takie osiedle w Lubinie wyposażone we własne oświetlenie. Co więcej, do momentu zakończenia prac budowlanych DŚ Development pokrywa pełne koszty jego oświetlenia, nie obciążając tym samym mieszkańców.

Mimo że pełna budowa infrastruktury jest uwzględniona w końcowym etapie, pewne elementy są realizowane wcześniej, np. lampy ledowe i kostka na drodze prowadzące do już powstałych segmentów mieszkalnych. Chcemy, aby trwające prace budowlane jak najmniej ingerowały w codzienność już mieszkających rodzin.

Osiedle Dębowe Lubin DŚ Development mieszkania na sprzedaż

Co wyróżnia Osiedle Dębowe?

Nowoczesna architektura inspirowana minimalizmem. Budynki powstają tylko z materiałów wysokiej jakości (np. pustaki ceramiczne, 3-szybowe okna PVC). Liczy się każdy detal w projekcie, dlatego wszystko doskonale ze sobą współgra, tworząc estetyczne osiedle będące wzorem do naśladowania dla innych developerów. Oferta DŚ Development spełnia warunki rządowego programu MDM („Mieszkanie Dla Młodych”).

DŚ Development buduje swój dom razem z klientem – już od samego początku dajemy możliwość ingerencji w jego wykończenie. Pozwalamy na zmianę układu pomieszczeń oraz wejście ekipy remontowej po zakończeniu prac budowlanych tak, aby klient mógł się wprowadzić jak najszybciej po oddaniu budynku. Na jego życzenie developer może także zająć się pracami wykończeniowymi. To nie tylko niezwykle komfortowe rozwiązanie, ale i oszczędność czasu oraz pieniędzy. Wszystkie wprowadzone zmiany są bezpłatne.

Ostatnie wolne mieszkania!

To ostatni moment na zakup wolnych lokali mieszkalnych. Zobacz dostępne apartamenty i segmenty w zakładce „Oferta” i skontaktuj się z naszym biurem sprzedaży. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania oraz oprowadzimy po osiedlu.