DŚ Development na Targach Nieruchomości Na Swoim – Wrocław 2016

Już w przyszły weekend we Wrocławiu odbędą się Targi Nieruchomości Na Swoim. Zapraszamy do naszego stoiska nr A3 w Hali Orbita przy ul. Wejherowskiej 34.

Wrocławska edycja Targów Nieruchomości to wyjątkowa okazja dla osób poszukujących idealnego miejsca do zamieszkania. W jednym miejscu znajdą ofertę kilkudziesięciu firm developerskich, w tym DŚ Development. Na targach będą promowane dwie realizacje na terenie Wrocławia: Ratyń ul. Gromadzka oraz ul. Jarnołtowska. („Osiedle Sosnowe”).

Targi Nieruchomości DŚ Development

Realizacje we Wrocławiu

Wrocław Ratyń ul. Gromadzka to 25 domów w zabudowie dwurodzinnej z garażem, zaś „Osiedle Sosnowego” przy ul. Jarnołtowskiej składa się z 34 apartamentów o wysokim standardzie. Oba kameralne osiedla powstają w zacisznej okolicy z dala od wielkomiejskiego zgiełku tuż w sąsiedztwie Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy. To doskonałe miejsce dla osób, które chcą połączyć pracę w dużym mieście z mieszkaniem blisko natury.

Spotkajmy się!

Wszystkich chętnych zapraszamy do stoiska nr A3 w Hali Orbita w weekend 19-20 listopada 2016. Chętnie przedstawimy Państwu szczegóły naszej oferty oraz opowiemy o dotychczasowych i przyszłych inwestycjach, m.in. Małomicach koło Lubina.