Wnętrze po Twojemu

Choć z zewnątrz domy na osiedlu wyglądają tak samo, to ich środek sprawia, że są wyjątkowe. Czy wiesz dlaczego? Odpowiedź znajdziesz w tym artykule.

Aranżacja wnętrza DŚ Development
Wnętrze w Twoim stylu

Nowy dom, nowa historia. Odbierając dom, klient zazwyczaj otrzymuje puste gołe ściany w tym samym układzie, co pozostałe kilkadziesiąt identycznych segmentów. W takim razie co takie wyjątkowego oferuje DŚ Development, czego brakuje innym developerom?

Wybierając budynek w stanie developerskim od DŚ Development, masz pewność, że jedyne, czego potrzebuje Twoje przyszłe miejsce na ziemi, to odpowiedniego wykończenia, które odzwierciedli Wasz gust i charakter. Dlatego DŚ Development daje możliwość pełnej aranżacji wnętrza. Co to oznacza? Zostawiamy Wam jako przyszłym właścicielom decyzję co do układu ścian i wielkości pomieszczeń. Budynek jest tak zaprojektowany, że nie ma obawy o naruszenie jego konstrukcji w wyniku przesunięcia ściany. Dlatego do wyboru są dwie opcje: układ zaproponowany przez projektanta spełnia Twoje potrzeby i nie chcesz niczego zmieniać lub tworzymy nowy układ wnętrza według Waszych wytycznych. Co ważne, wszelkie poprawki projektu są wykonywane bezpłatnie, nawet jeśli nabędziecie dom, który już został wybudowany.

Aranżacja wnętrza DŚ Development
Aranżacja wnętrza

Jeśli nie wiesz, jak powinno wyglądać Twój wymarzony dom lub masz problem z podjęciem decyzji co do jego wykończenia, do Waszej dyspozycji jest nasza architektka wnętrz. Chętnie pomoże Ci w wyborze materiałów oraz stylu, w jakim zostanie wykończony dom. Przedstawi ofertę producentów, podpowie najlepsze rozwiązania, pokaże najnowsze wnętrzarskie trendy. To doskonała propozycja dla osób, które chcą zaoszczędzić czas zamiast samemu jeździć po sklepach. Chcesz skorzystać z jej usług? Daj nam znać! Skontaktujemy Was.

Aranżacja wnętrza DŚ Development

Aranżacja wnętrza DŚ Development

Skontaktuj się z nami!

Marzysz o cichym, nowoczesnym i zarazem dobrze zlokalizowanym domu? Poznaj ofertę DŚ Development! Nasze realizacje znajdziesz we Wrocławiu, Lubinie, Lesznie i Zielonej Górze. Inwestując w dom wybudowany przez DŚ Development masz gwarancję jakości wykonania oraz pewność, że oddany budynek został wykończony według Twoich preferencji. Skontaktuj się z naszym biurem!