Nowa inwestycja! Wrocław ul. Gromadzka

Dla osób z Wrocławia i okolic pragnących połączyć zalety spokojnego życia z urokami wielkiego miasta przygotowaliśmy piękne osiedle domów w zabudowie dwurodzinnej.

Czy słyszeliście o duńskiej filozofii życia „hygge”? Jej głównym założeniem jest czerpanie szczęścia z prostych rzeczy i pozornie zwykłych chwil, takich jak czytanie książki, spotkanie ze znajomymi, wspólne przygotowanie posiłku, wieczorny odpoczynek przy filmie… Zaś tuż obok nas palą się klimatyczne świeczki. Taki klimat z łatwością stworzysz w miejscu, w którym czujesz się dobrze, a właśnie takim miejscem może być Twój nowy wymarzony dom na przedmieściach Wrocławia.

Inwestycje DŚ Development Wrocław ul. Gromadzka

Wrocław ul. Gromadzka

DŚ Development jest w trakcie realizacji nowej inwestycji we Wrocławiu przy ul. Gromadzkiej. To osiedle składające się z 25 domów dwurodzinnych i jednego jednorodzinnego znajduje się na obrzeżach miasta, tuż przy samym Parku Krajobrazowym Doliny Bystrzycy. Tak dogodna lokalizacja pozwala na korzystanie z uroków przyrody, jak i na szybki dojazd do centrum Wrocławia (Autostradowa Obwodnica Wrocławia – 5 min., dojazd do centrum Rynek Główny – 15 min., dojazd do Parku Handlowego Bielany – 20 min., port lotniczy – 7 min.).

Inwestycje DŚ Development Wrocław ul. Gromadzka

Wykończenie

Każdy lokal mieszkalny wykończony w stanie developerskim posiada powierzchnię 100 m2 z garażem i działką. Na parterze znajduje się salon z aneksem kuchennym i wyjściem do ogrodu, spiżarnia, łazienka dla gości oraz garaż. Na piętrze ulokowano trzy pokoje, łazienkę z oknem oraz poddasze strychowe. Każdy przyszły właściciel ma możliwość ingerowania w wykończenie wnętrza oraz układ ścian. Wystarczy wyrazić taką chęć podczas rozmowy z przedstawicielem DŚ Development.

Do każdego domu prowadzi droga i podjazd wyłożony kostką brukową. Działka już jest ogrodzona. Osiedle jest uzbrojone oraz oświetlone. Posiada także wygospodarowane miejsce na plac zabaw dla dzieci. Tabela z wolnymi lokalami znajduje się tutaj.