Dom czy mieszkanie?

Już nie musisz wybierać! We Wrocławiu przy ulicy Gromadzkiej powstaje właśnie nowoczesne Osiedle Ratyń – miejsce, które łączy zalety posiadania własnego domu z bliskością sąsiedztwa i świetną komunikacją z centrum miasta, jaką oferuje mieszkanie w bloku.

Inwestycja składa się z 25 domów dwurodzinnych, czyli 50 lokali mieszkalnych oraz 1 domu jednorodzinnego. Każdy z nich wyposażony będzie we własną działkę i garaż. Wszystko w otoczeniu przyrody Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy – idealnego do biegania czy długich, relaksujących spacerów z rodziną.

Na parterze mieszkania znajdować się będzie obszerny salon z aneksem kuchennym oraz instalacją kominową, do której każdy mieszkaniec będzie mógł podłączyć kominek i cieszyć się ciepłem domowego ogniska w chłodniejsze dni. Do dyspozycji domowników będzie także piętro z trzema sypialniami, dodatkową łazienką oraz spiżarnią, a także poddasze strychowe, które można zagospodarować według własnych potrzeb.

Każde mieszkanie będzie posiadało osobne wejście, zapewniające komfort i swobodę, ale jednocześnie stanowić będzie część zabudowy bliźniaczej. Osiedle zostanie wyposażone również w plac zabaw, odpowiednie oświetlenie i drogi. Jego lokalizacja gwarantuje wygodny dostęp do wszystkich ważnych punktów miasta. W zaledwie 15 minut można dotrzeć do Rynku Głównego, w 7 minut na lotnisko, a Park Handlowy Bielany znajduje się w odległości 30 minut od osiedla.

Lokale Osiedla Ratyń dostępne są w promocyjnych cenach – 432 000 zł za powierzchnię całkowitą 100 m2 oraz 465 000 zł za powierzchnię 113 m2. Zapewniamy wysoki standard wykończenia, gwarantujący komfort użytkowania, przestronne i ustawne pomieszczenia oraz wykończenie działki łącznie z położeniem kostki na podjeździe.