Osiedle Sosnowe – Twój spokojny adres

Szukasz cichego zakątka, z dala od miejskiego zgiełku? Osiedle Sosnowe powstaje z myślą o osobach, które cenią sobie spokój i bliskość przyrody, aby móc w pełni oddać się rodzinnemu życiu i swoim ulubionym zajęciom.

Osiedle Sosnowe powstaje we Wrocławiu przy ul. Jarnołtowskiej. Inwestycja obejmuje 32 lokale mieszkalne z działką i garażem wykonane według najwyższych standardów.

Cena apartamentu z działką to jedyne 324 000 zł!

Zaletą lokalizacji jest oddalenie od centrum Wrocławia, które zapewnia dostęp do wszystkich ważnych punktów miasta, dzięki doskonałej komunikacji miejskiej. Planowana budowa obwodnicy zapewni natomiast jeszcze lepsze połączenie z Osiedlem bez konieczności spędzania długiego czasu w korkach w drodze do i z pracy.

W pobliżu Osiedla Sosnowego znajduje się Park Krajobrazowy Doliny Bystrzycy z obszernymi terenami leśnymi i jednym z najlepiej wykształconych na terenie Polski korytarzem ekologicznym doliny Odry. Okolice te pokochają biegacze, rowerzyści, rodziny z dziećmi i wielbiciele przyrody, a także osoby, które szukają ciszy i spokoju po długim dniu pracy.