Wrocław, ul. Gromadzka – I etap zakończony!

Miło nam poinformować, że pierwszy etap inwestycji Wrocław ul. Gromadzka został zakończony!

II etap czas start!

Początek roku w DŚ Development to same dobre nowiny. 8 lokali mieszkalnych już znalazło swoich właścicieli. To oznacza, że rusza sprzedaż 36 lokali w II etapie. Inwestycja cieszy się zainteresowaniem – jeden już został zarezerwowany! Jeśli jeszcze zastanawiasz się nad nowym domem, to jest właśnie ten moment.

Oferta DŚ Development spełnia wymogi programu „Mieszkanie Dla Młodych”. Każdy lokal mieszkalny składa się z parteru z garażem, salonem, aneksem kuchennym, spiżarnią łazienką dla gości i wyjściem na taras oraz piętra z trzema pokojami, łazienką i poddaszem strychowym. To doskonały układ dla pary z dziećmi.

DŚ Development Wrocław ul. Gromadzka I etap

Wrocław ul. Gromadzka

Wrocławska inwestycja DŚ Development to kameralne osiedle lokali mieszkalnych z własnym garażem i ogródkiem. Lokale o powierzchni 100 i 117 m2 są dostępne w zabudowie dwurodzinnej w okolicy malowniczego Parku Krajobrazowego Doliny Bystrzycy. Lokalizacja pozwala na szybki dojazd do centrum Wrocławia, portu lotniczego oraz centrum handlowego.

Osiedle zostało uzbrojone, dlatego każdy lokal posiada przyłącze wodno-kanalizacyjne, prąd oraz gaz. Działki są ogrodzone, a podjazdy, chodniki i droga wyłożone kostką brukową. Nowi właściciele odbierają inwestycję w stanie deweloperskim,  czyli gotowym do wykończenia.

DŚ Development Wrocław ul. Gromadzka I etap

Skontaktuj się z nami!

Jesteś zainteresowany jedną z naszych inwestycji? Skontaktuj się z nami i poznaj szczegóły oferty DŚ Development. Wszystkie lokale są dostępne w atrakcyjnej cenie oraz starannie wykończone.